Vyhledávání

Doprava a platba


ZPŮSOBY DOPRAVY

Pro dopravu zboží můžete vybrat následující způsoby:
 

1. Přepravní služba - 149,- Kč za 1 ks pneumatiky do 15 kg

Přepravní společnost dodá balík nejpozději následující pracovní den po dni podání. Pokud nebudete doma zastiženi, bude Vám balík automaticky doručen další den. V ceně dopravného je započteno pojištění zásilky do částky 30.000,- Kč.

2. Balík na Slovensko - 249,- Kč za 1 ks pneumatiky do 15 kg

Společnost Intime dodá balík do 2 pracovních dnů po dni podání. Pokud nebudete doma zastiženi, budete kontaktován řidičem telefonicky. V ceně dopravného je započteno balné a pojištění  zásilky do 30.000,-Kč. Dobírka je vybírána v EUR. O výsledné ceně zásilky v EUR budete informován telefonicky před odesláním zásilky.
 
    3. Osobní odběr - 129,- Kč za 1 ks pneumatiky do 15 kg

Zboží si můžete vyzvednout i osobně pokud to k nám nemáte daleko. Objednávku tedy můžete zaplatit i hotově při předání zboží nebo nám na místě podepsat úvěrovou smlouvu.
 

ZPŮSOBY PLATBY

Platbu za zboží, je možné provádět následujícími způsoby: 
 

1. Dobírka - 40,- Kč 

Platíte až při převzetí zboží.

2. Převodem na náš účet zdarma

Po vyplnění a odeslání objednávky Vás kontaktuje prodejce. V případě potvrzení dostupnosti Vámi objednaného zboží, uhraďte příslušnou částku na náš bankovní účet. Nezapomeňte uvést variabilní symbol Vaší objednávky (je uveden např. na stránce sledování objednávek). Ihned po obdržení částky na náš účet Vám bude zboží zasláno.

3. Hotově zdarma

Tuto možnost vybírejte pouze pokud jste vybrali jako dopravu "Osobní odběr". Platbu za objednávku provedete při odběru zboží.

Pozor:  V případě, že Vámi objednané pneumatiky přesáhnou váhu 15kg / 1ks, nebo jsou atypických rozměrů, tak s Vámi bude písemně dohodnuta smluvní cena dopravy, anebo poplatku za osobní odběr.